Пілманіс Людмила — викладач вищої категорії, старший викладач, магістр народної хореографії, член Національної хореографічної спілки.⠀

Людмила: «Я працюю за власною авторською програмою, побудованою на любові, індивідуальному підході та повазі до кожної дитини 🙌🏼

Створення комфортної атмосфери на занятті та багаторічний досвід, дозволяє проводити незабутні, творчі, емоційно насичені заняття, як з самими найменшими трьохрічними малюками, так і зі старшими, сучасними підлітками.  Я постійно знаходжуся в пошуках нових ідей, відвідую міжнародні майстер-класи та впроваджую отриманні знання у своїй роботі.»


Гуцол Іванна — викладач естрадного вокалу, професійна вокалістка, переможець конкурсу молодих педагогів “Надія-2019”. Її учні — це переможці різних мистецьких міжнародних фестивалів та конкурсів. 

Якщо ви давно мрієте про розкриття вокальних здібностей вашої дитини, удосконалення вокальної техніки, тоді Іванна чекає на своєму занятті 😉 

Майстерне володіння голосом – ось мета, яка стоїть перед кожним вокальним виконавцем. В @ant_vn_ua  можна навчитись керувати своїм голосом, надавати йому різних фарб й відтінків, збільшити свій вокальний діапазон і, звичайно, розвинути індивідуальний тембр голосу. А набуті  навички роботи з мікрофоном 🎤дадуть можливість виступати на різноманітних фестивалях і  конкурсах! 


Сичик Олена – викладач хореограф💎. Закінчила з червоним дипломом Пражську танцювальну консерваторію. Проходила практику у Словацькому національному ансамблі SL’UK.

⠀🛎Викладала у міжнародну дитячому ансамблі в Празі при організаціях міжнародних дитячих фестивалів.

🛎Викладала балет для дитячої збірної міста Рокицани з фігурного катання.

⠀🛎Власниця двух танцювальних дитячих студій, одна в місті Плзень – студія «Казка», та друга в місті Рокицани студія – «Сонячні зайчики».

В АNT  передаю діткам свої знання з класичного та народного танцю, з танцювальної гімнастики, Modern dance, Jazz modern dance, Afro jazz та Contemporary.

Але на цьому не зупинилась, продовжую розвиватися в хореографії. Відповідальна, вимоглива, трудолюбива –  ці якості прищеплюю дітям.


Каміла Цимбал 👩‍🦰

Викладач хореографії🔅

Своє життя пов’язала з хореографією в 3 роки, після чого не можу зупинитись. Закінчую Уманський педагогічний університет ім. Павла Тичини по спеціальності хореографія та художня культура.

🔆Танцювала в Народному аматорському ансамблі народного танцю “Яворина” та Народному аматорському ансамблі сучасного танцю “Візаві” в Україні, а також в одному з найпопулярніших та титулованих танцювальних ансамблів, що занесений в Книгу рекордів Гінеса – “Вогні Анатолії” в Туреччині. 🎎

👭 З дітками почала працювати з 18 років і можу з впевненістю сказати, що можливості дітей БЕЗМЕЖНІ, кожен з них СУПЕР ГЕРОЙ! Головне – ПОВІРИТИ В СВОЇ СУПЕР СИЛИ!

⠀Знаю, що хореографія – це більше ніж рухи під музику. Це витримка, дисципліна, вимогливість, самокритика та постійна робота над собою. А також безмежна підтримка від танцювальної родини, дружба, любов до мистецтва, ейфорія від перемог та досягнень!🏆