Викладачі

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Пілманіс Людмила

  Засновниця, Монтессорі, тренерка з мнемотехніки

  Пілманіс Людмила

  Співзасновниця, викладач та сертифікована тренерка з мнемотехіни! Пілманіс Людмила — викладач вищої категорії, старший викладач, магістр народної хореографії, член Національної хореографічної спілки.
  Людмила: «Я працюю за власною авторською програмою, побудованою на любові, індивідуальному підході та повазі до кожної дитини

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Стінянська Тетяна

  Засновниця

  Стінянська Тетяна

  Співзасновниця нашого неймовірного та креативного простору, яка потурбувалася про зручність та атмосферу усіх наших філій. Творчий підхід до кожного напрямку, комофрт та максимальна користь для дітей та батьків - ось її кредо!

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Мовчан Артем

  Хореограф

  Мовчан Артем

  Не уявляю свого життя без танцю!

  Творчий та дуже талановитий викладач з хореографії. який буквально живе танцями! Адже займається хореографією з 4 років, а зараз ділиться своїм танцювальним досвідом та запалює разом з нашими антиками!

  Займався різними напрямками хореографії: бальною, народною, класичною та сучасною, але найбільше припала до душі саме народна хореографія. Любить навчати дітей тому, що сам вивчив за багато років занять хореогафією, створювати нові, цікаві, незвичайні рухи з малечою. Отримую певний "кайф", заряд енергеї від того як діти із задоволенням та зацікавленням вивчають рухи та радіють своїм успіхам.

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Лебедєва Олена

  Тренерка з хатха йоги

  Лебедєва Олена

  Тренерка з хатха йоги, яка знає що таке баланс, спокій та гармонія з собою.
  

На заняттях з хатха йоги можна наповнитися, покращити своє тіло та дух! Спробуйте і ви нові асани та пробудіть в собі силу та єнергію.

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Гандзій Наталія

  Художниця та дизайнерка

  Гандзій Наталія

  Наталія справжня художниця, адже вона як ніхто інший знає, що творчість дарує крила! Розвиньте свою креативність та творчий талант разом з нею.
  Як каже сама Наталія: «Літати на крилах творчості - це відчувати себе в безмірному ресурсі та випромінювати невичерпний потік ідей, бачень, натхнення!». А це дарує нашим антикам не тільки нові та креативні рішення, а й впевненість в собі та позитив!

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Попова Марина

  Художниця

  Попова Марина

  Я - художниця, дизайнерка зовнішньої реклами, веду АРТ-студію у АНТ-Фабрика талантів. Обожнюю дітей та творчість. Працюючи з багатьма матеріалами, вважаю, що малюнок можна створювати будь-де, та будь-чим аби було натхнення.

  Діткам потрібна увага, підтримка та позитивна енергія добра, посмішки та обійми. Тим і заряджаю їх та простір навколо себе.

  Пропрацювавши у рекламній сфері біля 10 років, вирішила відкрити студію живопису, адже завжди любила створювати щось власноруч та почала передавати свій досвід діткам та дорослим, разом з донькою у родині АНТ

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Рудик Іванна

  Вокал

  Рудик Іванна

  Разом з Іванною ваш голос буде звучати як ніколи дзвінко! Вона вміє знайти підхід до кожної дитини та дорослого, адже живе музикою та співом. 

  Будьте впевнені, що ваш голос почують та будуть знати, після занять з Іванною!

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Мінкина Марія

  Художниця, ліпка

  Мінкина Марія

  Я мама і художниця, учасниця проекту "Поруч". У 2014 році стала внутрішньо переміщенною особою через війну на Донбасі.

  Знаю, як важливо підтримувати людей у скрутні часи, а особливо дітей. Тому, займаю активну громадську позицію, волонтерю, малюю картини про війну, приймаю участь у виставках і благодійних аукціонах і звісно малюю з дітьми. Через війну - я змогла знайти себе, своє покликання - допомагати дітям. Мій дивіз: У тебе все вийде! Немов мама-чарівниця знаходжу спільну мову зі всіма хто хоче творити, завдяки своїй зброї - знанню в галузі мистецтва, що так подобається дітям та дорослим - МАЛЮВАННЮ.

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Воробець Любов

  Гітара, укулелє, електро гітара

  Воробець Любов

  Може у кожній дитині віднайти ту саму насінину таланту та виростити з нього щось більше! Справжня майстриня своєї справи. Пані Любов закінчила музично- педагогічне училище ім. Філарета Колесси, за її плечима українські та міжнародні сертифікати й неймовірна радість від роботи з дітками. Коли педагог навчає з задоволенням — позитивні результати гарантовані!

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Недовес Марія

  Художниця

  Недовес Марія

  Я талановита, амбіційна, енергійна, уважна викладачка живопису та ліплення.
  Неймовірно уважна викладачка живопису та майстер аніме малюнку. Мультиплікаційне зображення є полем для творчості з різноманітною кількістю технік.

  Наша студія - це велике поле для творчості, з різноманітною кількістю технік в якому ви зможете знайти свій стиль, та підняти собі настрій. Чому саме малювання, спитайте ви? За моїми спостереженнями, це певна магія , яка допомагає людини розкрити себе, сконцентруватися, позбавитися від нудьги, стати більш впененішим, зніме стресс, допоможе рослабитися, відчути стан спокою, покращити настрій, позбавитися від депресії.

  Марічка допоможе кожному знайти свій стиль! 


 • Викладач фабрики талантів ANT
  Казмірчук Юлія

  Підготовка до школи, тренерка з мнемотехніки

  Казмірчук Юлія

  Основна задача Юлії полягає у підготовці дітей до навчання, розвитку їхньої соціальної адаптації та підтримці їхнього емоційного благополуччя.
  Юлія використовує різноманітні методи і підходи, щоб задовольнити потреби кожного учня та забезпечити їхній індивідуальний розвиток, ну і звісно підготовку до майбутнього навчання у школі.

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Євченко Наталія

  Тренерка дитячої хореографії та стретчингу

  Євченко Наталія

  Викладач дитячої хореографії та стретчингу - Наталія не тільки вміє добре навчати, а й знайде підхід до кожної дитини!
  Гнучкість є ключовим фактором у багатьох видів спорту та фізичної активності, особливо для дітей! Завітати до неї на заняття і ви полюбите спорт!

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Чепурний Геннадій

  Освітній технолог, тренер-мнемотехнік

  Чепурний Геннадій

  Освітній технолог, психолог, педагог, керівник Міжнародної школи «Освітня мнемотехніка», президент асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО», член Асоціації працівників дошкільної освіти України.
  

Наш дуже креативний тренер, який за секунду знаходить спільну мову як з дітьми, так і з дорослими, має величезну кількість лайфаків та авторських розробок. Є автором технології та методичного посібника «Освітня мнемотехніка», який дозволяє навчитися легко навчатися.

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Чепурна Світлана

  Тренерка з мнемотехніки

  Чепурна Світлана

  Інструктор освітньої мнемотехніки в Академії Національних Традицій Фабрика Талантів. Світлана прекрасно допомагає нашим вихованцям у розвитку та формуванні навички самонавчання та засвоїти складний програмовий матеріал сучасної школи.

  Створює впевненість дитини у собі та у своїх можливостях. Все це для вашої дитини допоможе реалізувати саме вона!

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Лановенко Олена

  Сучасна хореографія

  Лановенко Олена

  Велику частину мого життя і моєї душі займають танці. Мій танцювальний шлях почався в мої 5 рочків в вінницькій студії балету. За це час встигла отримати КМС з гімнастики, опанувати Pole Dance, черлідінг, та отримати досвід роботи у Туреччині як професійний хореограф та танцюристка.

  Саме танці  додають сил. Сил допомагати іншим, допомагати дітям і дорослим розвивати свої таланти, знімати стрес та підвищувати самооцінку. Чекаю вас на моїх заняттях!

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Боцюк Марія

  Іноземна мова, тренерка з мнемотехніки

  Боцюк Марія

  Маша вміє те, чого деколи бракує батькам: вона обожнює іграшки саме тому обрала цю професію. Полюбляє бути на одній хвилі з малечею та дивувати їх!

  Має супер-силу перетворюватися з відповідального дорослого на трирічну дитину, яка легко знаходить спільну мову з «однолітками».

 • Викладач фабрики талантів ANT
  Коваль Катерина

  Естрадний вокал

  Коваль Катерина

  Сама співаю і тому обов’язково навчу і вас!

  Викладач естрадного та народного співу.  Займаюся з дорослими та дітками віком від 6 років. Знаходжу індивідуальний та творчий підхід до всіх учнів. Обожнюю спів та музику, з легкістю допоможу вам розвинути себе як творчу особистість. Завжди відкрита до співпраці,  і тому реалізуємо будь які ваші творчі ідеї.

  Разом зі мною ви відчуєте себе справжнім артистом!

Ваша заявка надіслана!
Логотип Фабрика Талантів ANT
Очікуйте на дзвінок!
піднятися вверх